טכנולוגיית הריפוי של רויאל ריימונד רייף

File:RoyRife.jpg

רויאל ריימונד רייף ליד מיקרוסקופ שפיתח

רייף שפעל לאורך המאה הקודמת (בעיקר בשנות ה-20 וה-30) היה מדען מחונן, בעל ידע מתחומי מומחיות רבים: אלקטרוניקה, אופטיקה, צילום, ביולוגיה ועוד..

רייף פיתח מקרוסקופ משוכלל שמגדיל פי 60000, ומאפשר לראות רקמות חיות. הוא הצליח לראות וירוסים חיים בשנות ה-20 של המאה הקודמת. אפילו היום לא ניתן לראות וירוסים חיים משום שהמקרוסקופ האלקטרוני ממית אותם. המיקרוסקופ שהמציא רייף מורכב מקרוב ל-6000 חלקים…

תוך צפייה במקרוסקופ המדהים רייף היה מסוגל לזהות שינויים  של נאנו-אורגניזמים כגון וירוס הופך לחיידק, חיידק מסוג אחד הופך לחיידק מסוג אחר, ושינוי של חיידק לפטרייה. למעשה ד"ר רייף ראה ישירות את תהליך הפליאומורפיזם.

רויאל ריימונד רייף גילה שלכל אורגניזם יש תדר אופייני כולל לטפילים, חיידקים, וירוסים ופטריות.

הוא מצא שיטה ליישם את הגילוי הזה לצורך ריפוי. כשהוא מפעיל תדר ששווה לתדר של האורגניזם – זה גרם למוות של האורגניזם. בצורה כזו הוא הצליח להרוג וירוסים, חיידקים, ואפילו השמיד גידולים סרטניים. הוא גם הצליח לפגוע באורגניזמים המזיקים כשהם שכנו בגוף האדם, מבלי לפגוע באדם, משום שהתדר של גוף האדם שונה. בהערת סוגריים יצוין שלפי אותו היגיון, אם יפעילו את תדר האדם על אדם בעוצמה מספיק גבוהה, התוצאות עלולות להיות הרות אסון.

באחד הניסויים רייף פנה להוספיס שסעד חולי סרטן סופניים, והביא את מכשור הריפוי שלו. הוא הזמין מדענים ורופאים מובילים בתקופתו כעדים ומבקרים של הניסוי, והצליח לרפא 16 מתוך 16 חולי סרטן סופניים!! (מידע נוסף ניתן לקבל בסרט התיעודי השני שצרפתי).

ההמצאה של רייף לא הוכנסה לשימוש בימיו. אולם הידע הישן מתחיל להילמד מחדש ולהיכנס שוב לשימוש.

ספרו של בארי לינס: The cancer cure that worked

סרט ביוטיוב על השיטה:

סרט תיעודי ומקיף על רויאל ריימונד רייף ושיטתו:

תגובה אחת “טכנולוגיית הריפוי של רויאל ריימונד רייף

  1. ראובן סער

    רייפ גמר את החיים כשיכור באיזה חור במקסיקו. זה מה שגרמו לו הלובים החזקים של הרופאים ויצרני התרופות בארה"ב.
    גם לטסלא היו פיתוחים בכיוון של שימוש בתהודות לחיסול מחלות אבל הראשון שהתעסק עם זה היה וילהם רייך, יהודי מצרפת. הוא היה הראשון שהכניס את האורגון לשימוש פרקטי ברפואה.

סגור לתגובות.