ריפוי אלצהיימר – פוסט ראשון

אלצהיימר היא מחלה ניוונית במוח. הרופאים אינם יודעים מה גורם לה, אז הם רושמים רשימה ארוכה של גורמים. בנוסף הרפואה אומרת שהאלצהיימר מתקדמת בכיוון אחד – ניוון, או במילים של וויקיפדיה בתאריך 13.8.2012, שמשקפת את דעת הרפואה באופן נאמן:"מחלת אלצהיימר היא מחלה מתקדמת (Progressive disease) כלומר התסמינים שלה הולכים ומחמירים במשך השנים."

טום ווארן חלה באלצהיימר. הוא אובחן כחולה אלצהיימר, התסמינים של האלצהיימר הופיעו אצלו, והפרוגנוזה היתה ברורה – המשך ניוון עד למוות.

טום ווארן החליט שהוא לא מסכים. למרות שמעולם לא נרשם חולה שרפא את האלצהיימר שלו, למרות שהוא בכלל סוכן ביטוח ואין לו רקע ברפואה, הוא החליט שהוא מחפש רפואה.

הוא ואישתו חקרו וחיפשו שקדו ועמלו ובסוף מצאו. השיניים של טום היו מלאות באמלגם שהפריש כספית למוח והרעיל אותו. טום פיתח שיטה לריפוי האלצהיימר תרגל אותה על עצמו ו… ריפא את עצמו מאלצהיימר. הוא הבריא לגמרי.

הוא גם חלק את השיטה עם אנשים רבים שבקשו את עזרתו וראה כיצד חולים משפרים את מצבם שוב ושוב ותפקודיהם חוזרים אליהם. השיטה שלו עבדה גם על מחלות מוחיות אחרות כגון סכיזופרניה.

כאן נשאלת השאלה האם נרשמו התקדימים של ריפוי אלצהיימר בעולם הרפואה? התשובה היא לא!!!

למה לא? משום שברגע שחולה אלצהיימר מרפא את עצמו, האבחון של החולה משתנה, משום שלפי הרפואה אלצהיימר לא ניתן לרפא…

לאנשים שקיבלו דיאגנוזה של אלצהיימר, דעו שטום ווארן ריפא גם חולים קשים של אלצהיימר בשיטה שלו. השיטה שלו פתוחה לניסיונכם.

מקורות:

http://www.amazon.com/Beating-Alzheimers-Unlocking-Mysteries-Diseases/dp/0895294885/ref=la_B001JSDU5O_1_1?ie=UTF8&qid=1344865352&sr=1-1

http://www.consumerhealth.org/articles/display.cfm?ID=19990303180659

http://www.amazon.com/Its-All-Your-Head-Amalgams/dp/0895295504/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1344868557&sr=8-1&keywords=its+all+in+your+head

http://www.naturalrussia.com/pdfs/Mercury_disease.pdf

תגובה אחת “ריפוי אלצהיימר – פוסט ראשון

  1. גל

    ראשית תודה רבה על הפוסטים שלך. האם ידוע לך מי בארץ מומחה לקלציה ולהוצאת סתימות אמלגם באופן בטוח? שוב תודה

סגור לתגובות.