תעלומת האיידס או תעמולת האיידס

(עודכן בתאריך 17.1.2013)

-טור לחולי האיידס שמעוניינים לקחת את העניינים בידיים שלהם-

איידס היא אחת המחלות המאיימות והמפחידות ביותר ששמענו עליהן. הרפואה טוענת שחולי האיידס סובלים מהתדרדרות מתמשכת לאורך שנים עד שמתרחש הבלתי נמנע. ואולי באמת היתה זו החוויה של הרופאים שטיפלו בחולי איידס. אבל האם זה בלתי נמנע?

אבל לפני שרצים לשאול את השאלה הנ"ל צריך לשאול בכלל מה זה איידס?

איידס בעברית זוהי תסמונת הכשל החיסוני הנרכש. תסמונת מזוהה ע"י מכלול של סימפטומים. ואם עסקנין בתסמונת, תמיד נשאלת השאלה כיצד מאבחנים תסמונת?

לכאורה התשובה פשוטה – בודקים אם קיים בדם נגיף HIV. אם הוא קיים אז יש איידס. משום שלפי הלוגיקה המקובלת האיידס נגרם ע"י HIV

רוב האנשים מקבלים את הקשר בין איידס ל-HIV כעובדה. אבל לא כולם, היו מספר חוקרים בודדים ששאלו שאלה בסיסית – מה מבסס את הקשר בין איידס ל-HIV? 

אחד מהחוקרים האלה הוא ד"ר קארי מולינס (זוכה פרס נובל) שנתבקש באחת מעבודותיו למדוד את כמות הוירוס HIV בדמם של חולי איידס. כשהוא ניגש לרישום התוצאות הוא מצא לנכון לרשום את ההצהרה:"HIV הוא הסיבה הסבירה לאיידס" בתחילת העבודה שלו. עד כמה שזה נראה ברור, הוא היה צריך סימוכין לכך. אז ד"ר מוליס התחיל לחפש סימוכין ולהפתעתו הוא לא הצליח למצוא אף מחקר שיבסס כזה קשר.

לכן הוא הוא החליט לפנות לד"ר לוק מונטינייר. ד"ר לוק מונטינייר חקר שנים ארוכות את ה-HIV, ונחשב לאבי הקשר בין HIV לאיידס. הוא אפילו קיבל פרס נובל ב-2008 על גילוי הסיבה האיידס. ד"ר קארי מוליס שאל את ד"ר לוק מונטינייר על המחקרים המבססים את הקשר בין איידס ל-HIV באחד הכנסים החברתיים. ד"ר מונטינייר הפנה את ד"ר מוליס לנייר של ה-NIH. אולם ד"ר מוליס אמר שזה כלל לא מחקר. ואז ד"ר מונטינייר הפנה אותו למחקר שיצא חודש לפני השיחה… ודיבר על נגיף קטלני שחיסל קופים שנדבקו בו תוך שבוע, כלל לא דומה לאיידס. ד"ר מוליס אמר שזה לא נראה כמו איידס, זה לא משהו שהוא רוצה להתבסס עליו. ואז ד"ר מונטינייר פשוט הפנה את הגב והלך…

ראיון של קארי מוליס ביוטיוב

חוקר אחר, פרופ' פיטר דוסברג, מומחה לכימיה מולקולרית וביולוגיה של התא, טוען שההיפותזה ש-HIV גורם לאיידס אינה מבוססת. יתירה מכך היא גורמת לניסיון הרסני לחסל את ה-HIV. לדבריו ההכרזה על האיידס נעשתה מבלי שפורסם אפילו מחקר אחד שיעיד על הקשר.

ראיון של פרופ' פיטר דוסברג

אבל הרופא שדיבר על העניין באופן החד ביותר הוא ד"ר רוברט ווילנר. ד"ר ווילנר נתן הרצאה ארוכה במסיבת עיתונאים והסביר מדוע HIV אינו הגורם לאיידס. ד"ר ווילנר סיפר שאיידס היא חולשה של המערכת החיסונית, זה הכל. הוא גם יצא בהאשמות חריפות כלפי הרופאים הטוענים שה-HIV גורם לאיידס, משום שהם מסבים נזק עצום לחולים כשהם נותנים AZT – אחת התרופות הכימותרפיות הרעילות ביותר שידועות לרפואה. בסיום מסיבת העיתונאים, ד"ר ווילנר דקר את עצמו במחט מזוהמת בדמו של חולה איידס! ולא משום שהוא רופא מתאבד, אלא משום שהוא רצה להוכיח את מה שידע מעל לכל ספק – HIV אינו גורם לאיידס. ראו את ההרצאה:

מסיבת העיתונאים של ד"ר רוברט ווילנר

אז למה כולם חושבים ש-HIV גורם לאיידס? פרופ' גורדון סטיוארט מבהיר את העניין – חמשת הג'ורנלים המובילים לרפואה לא יפרסמו מאמר שמטיל ספק בכך שה-HIV הוא הסיבה לאיידס. ראו תוכנית תיעודית על האיידס החל מדקה 2:50.

אם אומנם ה-HIV אינו מוכח כגורם לאיידס, כיצד מאבחנים איידס?

נחזור לד"ר לוק מונטינייר האיש שלכאורה ביסס את הקשר בין HIV לאיידס. לפי ד"ר לוק מונטינייר אם הבחור הומו\מכור לסמים, יש לו חום, רעידות בידיים, הזעות, זה יכול להספיק, יש לחולה איידס. קדימה לקבל AZT. ובאמת בסרט התיעודי המצוין בפסקה הבאה, פרופ' דייויד רזניק מצטט את ה-CDC שטוען שקיימים בארה"ב 40000 חולי איידס שמעולם לא נמצא אצלהם HIV. אז על סמך מה האיבחון? על סמך חוות דעת הסובייקטיבית של הרופא.

קטע סרט תיעודי של House Of Number על איבחון האיידס: בקישור הזה ליוטיוב.

ושוב נחזור לד"ר לוק מונטינייר. ד"ר מונטינייר בכנות רבה ואקט של טוב לב משחרר את חולי האיידס מהמחלה שלהם – הוא אומר לחולים – ניתן להירפא מאיידס. זה תלוי במערכת החיסונית. הוא טוען שפעמים רבות אדם יחלה באיידס והמחלה תעבור תוך שבועות ספורים כשהמערכת החיסונית תגבר על הנגיף. האיידס יתבסס רק אם המערכת החיסונית חלשה. ומה מוביל למערכת חיסונית חלשה? מים מזוהמים, אוכל ירוד, תנאים סניטראיים וכן הלאה. כמו בכול מחלה, שום דבר מיוחד:

קטע מראיון של House Of Number

ואם מחפשים שיטות יותר קונקרטיות – יש לי להציע שתי שיטות:

1) השיטה של ד"ר בוב סי. בק. בוב היה חולה קשה בעצמו והצליח לרפא את עצמו בעזרת שלושה אמצעים: מי כסף  קולואידיים, מכשיר blood electrifier, ומכשיר magnetic pulsar, מי אוזון. בעתיד אייחד פוסט לד"ר בוב סי. בק והשיטות המפליאות שפיתח. לעת עתה כל החומר נמצא באנגלית בסיכום הבא: BOB BECK LECTURE ובספר הבא:THE PROTOCOL BECK. בסרטים הבאים ישנן עדויות רבות לחולים שרפאו את עצמם:

The Bob Beck Protocol – Part I: An Introductionon
 The Bob Beck Protocol – Part 2: How To Do the Beck Protocol

המכשירים של ד"ר בק ניתנים לבנייה די בזול, מי שלא מבין באלקטרוניקה יכול לרכוש אותם בכמה מאות דולרים מספקים ברחבי העולם.

2) הספר המדהים של ד"ר הולדה קלארק מ-1993 בו היא תעדה כיצד ריפאה 68 מקרי איידס, חלקם עברו ממצב של HIV POSITIVE ל- HIV NEGATIVE. כמו-כן היא נתנה מרשמים לריפוי עצמי, והסברים רבים על מהלך המחלה וסיבותיה. הצהרות ומכתבי תודה של חולי איידס שנרפאו או שמצבם הוטב בעזרת הפרוטוקולים של ד"ר קלארק בקישור הבאבתחילת הספר ד"ר הולדה קלארק הצהירה: HIV זה וירוס, איידס זה מצב, לפעמים הם מתרחשים ביחד, לפעמים הם מתרחשים בנפרד.  ראוי לזכור זאת. משום שההצהרה הזו שמגובה ע"י חוקרים רבים ממוטטת את כל התאוריה של הרפואה המודרנית על האיידס.

הערה חשובה לסיום – הטור הזה לא נועד להצדיק יחסי מין לא מוגנים עם בני זוג רבים (הטרו או הומוסקסואליים). לעניות דעתי יחסים מסוג זה חושפים את בני הזוג לשלל פתוגנים ועלולים לקדם מחלות.

קישור לפוסט השני בעניין האיידס.

4 תגובות “תעלומת האיידס או תעמולת האיידס

 1. רע

  מאוד מסוכן מה שאתה כותב כאן – חולי איידס עלולים להאמין בהבלים האלה, לא לקחת את התרופות שמשאירות היום בחיים את הנגועים ב-HIV, ולהפיץ הלאה את המחלה.

  1. admin

   תפנה בטענות למי שאמר וכתב את הדברים. אני רק ציטטתי וערכתי. בכל מקרה אני חושב שאלה שאמרו את הדברים ראויים לפרס!

 2. א.א..

  כשבאתי להגיב לפוסט, נתבקשתי לענות על השאלה:
  "פילטר נגד ספאם, חובה להשיב – האם כדור הארץ שטוח? * (נדרש להשיב כן או לא)"
  לא ידעתי בדיוק מה להשיב, אחרי עמוד המלא בקונספירציות הזויות, ייתכן שמצפים שאענה שהעולם שטוח.

  הוכח באינספור דרכים שנגיף ה- HIV גורם למחלת האיידס. מוזמנים לעיין באתר, שמציג מאות מקורות:
  http://www.avert.org/hiv-causes-aids.htm

  כל הטענות האחרות מבוססות על מידע ישן, תיאוריות קונספירציה ושרלטנים שמשתמשים בטענה הזו בשביל קידום אישי או מכירת ספרים. תיאוריית הקונספירציה הזו מאד מסוכנת, כי נשאי HIV עשויים להימנע מטיפול תרופתי יעיל שמאריך את תוחלת החיים בשנים רבות (להזכירך, רוב נשאי ה- HIV במערב נמקו תוך מספר שנים בשנות ה-80' אבל חיים טוב היום, עם הטיפול בקוקטייל). יותר מסוכן מכך, נשאי HIV והפרטנרים שלהם עשויים לקיים יחסי מין לא מוגנים – ואנשים נוספים יכנסו למעגל ההדבקה.
  מוזר גם לחשוב מדוע הומוסקסואלים נמצאים בקבוצת סיכון ל"מערכת חיסונית חלשה". הם אוכלים פחות טוב מסטרייטים? כי אלוהים לא אוהב אותם? נו באמת…

  לקוראים – אנא הפעילו את הראש הביקורתי וההיגיון הבריא, אל תתפתו להאמין לכל קונספירציה ותהיו על הצד הבטוח כשמדובר בסיכון בהדבקה בנגיף ה-HIV.

  1. admin

   עיינתי במאמר, הטיעון העיקרי בו שנגיף HIV מתגלה אצל רוב חולי האיידס. על כך אין ויכוח. השאלה היא האם הנגיף גורם לאיידס, או חולשת המערכת החיסונית גורמת לאיידס. במילים אחרות השאלה היא האם הנגיף הוא סימפטום גורם מחלה?
   הם מביאים כמה ראיות:
   1) מובא מחקר על 3 אנשים בריאים שנדבקו במסגרת עבודתם וחלו איידס. לגבי שניים מהמקרים לא ברור אם הם קיבלו תרופות נגד איידס – שהן עצמן מדכאות את המערכת החיסונית ולכן עלולות לגרום לאיידס. לגבי מקרה יחיד – כתוב שהוא לא קיבל תרופה נגד איידס וקיבל דלקת ריאות שנובעת מפטרייה (PCP). עם כל הכבוד זו לא הוכחה שהנגיף גורם לאיידס. הם גם הביאו דיווח של ה-CDC על 42 אנשים שנדבקו באיידס ו-17 מתוכם חלו. אבל זה לא מחקר, ולא ברור מי היו האנשים, מה היה מצב המערכת החיסונית שלהם, האם הם קיבלו תרופות נגד איידס וכיו"ב.
   זה אכן לא אתי להדביק אנשים בנגיף המזוקק כדי להוכיח שיש קשר בין HIV לאיידס (כפי שד"ר ווילנר עשה כדי לשלול קשר). אבל מצד שני אנחנו נשארים מבלי שהתנאי מספר 3 של KOCH מולא, ולכן הקשר גם לפי KOCH אינו מוכח.
   2) הם מביאים ריכוז גיאוגרפי של מקרי איידס כראיה לכך שהאנשים מדביקים האחד את השני בנגיף. אבל באותה מידה זה יכול להוכיח שפשוט באותו ריכוז גאוגרפי, המים מזוהמים, האוכל ירוד, או שיש גורם אחר גיאוגרפי להיחלשות המערכת החיסונית.
   3) הם מביאים את ריכוז האיידס הגבוה באוכלוסיית ההומוסקסואליים כראיה שהם מדביקים האחד את השני. אבל יכול להיות שבאוכלוסיית ההומוסקסואליים יש אורח חיים מסוים שחושף אותם לזיהומים במזון ובמים או הרגלי חיים שמחלישים את המערכת החיסונית שלהם.
   4) הם טוענים שהידבקות ב-HIV היא סימן לאורך חיים הרבה יותר קצר. אולם כך גם מערכת חיסונית חלשה.
   5) לגבי המחקרים שמראים ירידה בתמותה בעזרת AZT. ממליץ לקרוא את הקישור הבא:
   http://www.sidasante.com/azt/azttox.htm
   לפי המאמר לחוקרים אין מושג למה AZT עובד. מעבר לזה המאמר טוען שלא ניתן לשחזר את המחקרים הראשוניים שהראו ש-AZT עובד. (נתת לי רעיון בע"ה לכתוב טור על AZT).

   אין הרעיון בטור הוא לעודד יחסי מין לא מוגנים. אני אוחז בדעה שיחסי מין לא מוגנים עם בני זוג רבים (אם זה הטרוסקסואליים או הומו סקסואליים) חושפת את בני הזוג לשלל הפתוגנים של בני הזוג ועלוללקדם מחלות. אני אוסיף כזו הערה בטור עצמו.

   אין לי מושג למה אתה מכנה מדענים מכובדים כשרלטנים, לא נראה לי שהוצאת ספרים או פרסום זו סיבה מספיקה כדי לצאת נגד הדעה השולטת. בכל אופן, אותם אלה שיצאו כנגד הדעה והממסד בעיקר סבלו מכך.

   בכל אופן אני מסכים עם השורה התחתונה ומעודד את כל אחד מחולי האיידס (ואם הוא לא מסוגל שיבקש מחבר שיעשה זאת עבורו) לקבל את העצה של א.א.:"לקוראים – אנא הפעילו את הראש הביקורתי וההיגיון הבריא, אל תתפתו להאמין לכל קונספירציה ותהיו על הצד הבטוח כשמדובר בסיכון בהדבקה בנגיף ה-HIV."

   נ.ב. לגבי כדור הארץ – פעם באמת חשבו שהוא שטוח, וזו היתה קונספירציה לומר שהוא עגול, חומר למחשבה…

סגור לתגובות.