ארכיון הקטגוריה: חיסונים

"כנס החיסונים" הבינלאומי בישראל

הכנס מאורגן ע"י מתנדבים מעמותת "חיסונים – בחירה מושכלת" על מנת להביא מידע עדכני ומדויק על חיסונים – בטיחות ויעילות.

Dryvax

התמונה האדיבות וויקימדיה לפרטים נוספים לחצו על התמונה.

זה המקום להורים שמעוניינים ללמוד על החיסונים ולקבל תשובות מממיטב בעלי המקצוע והמומחים שאינם ממומנים ע"י תעשיית התרופות.
האם כדאי לחסן? באיזה גיל? איזה חיסונים חשובים? מה בדיקות הבטיחות שנעשות לחיסונים? מה הסיכונים שבחיסונים? מהי חסינות העדר ועד כמה היא באמת אפקטיבית?
"כנס החיסונים" הוא המקום הנכון לשאול שאלות ולקבל תשובות.
מאחר והכנס הזה אינו ממומן ע"י תעשיית התרופות, המימון כולו מצרכני החיסונים.
לכנס יגיעו מומחים בעלי שם בתחום, המימון הדרוש לארגון הכנס לא מבוטל….
התרומה שלכם חשובה לקיום הכנס!
מוזמנים לתרום בקישור הבא:
https://fund.educated-choice.com/campaign/educated-choice?utm_source=mail&utm_medium=mail&utm_campaign=mail&utm_term=mail&utm_content=mail

צבים כל הדרך למטה – מבט מאוזן על חיסונים

מבט מאוזן על חיסונים

מבט מאוזן על חיסונים

הספר צבים כל הדרך למטה מסכם מחקר על בטיחות ויעילות החיסונים.
הוא נותן תשובות בשאלות שבעבר נראה ככפירה אפילו לשאול אותן כגון: האם החיסונים אחראים לירידה בתמותה ממחלות זיהומיות? האם החיסונים נבדקים לבטיחותם טרם השיווק? האם נעשה מעקב אחר תופעות לוואי מחיסונים? האם זה בטיחותי לתת כמה חיסונים בזריקה אחת? תעלומת הפוליו ועוד…

קישור לקניית הספר:

https://gidonkenar.com/turtles-book/

את הספר מלווה בלוג שמשום מה פייסבוק חסמו את הגישה אליו. אז אם ברצונכם לקבל זוית נייטרלית לחיסונים ולראות כיצד מנסים להעלים ולהכחיש כל התנגדות לחיסונים, אתם מוזמנים לבלוג של הספר:

https://turtlesbook.blogspot.com/

אשליית החיסון/ד"ר טטיאנה אובוקאניץ'

book-mockup-tד"ר טטיאנה אובוקאניץ', מגיעה הישר מתחום פיתוח החיסונים ולמדה אותו באופן מסודר באקדמיה. לאחר הכשרתה היא בחנה את תחום החיסונים באופן מתודי וגילתה בעיות יסודיות.
היא המשיכה וחקרה את התחום במשך שנים בעין ביקורתית וסיכמה את תוצאותיה בספר המתורגם לעברית וכולל הרחבות ביחס למקור הלועזי.

כמה "מתאבנים" מהספר:

האם יעילותו של חיסון הטטנוס הוכחה באופן מדעי אי פעם?

מדוע האלומיניום הכרחי בחלק מהחיסונים למרות היותו יסוד רעיל ומחולל דלקת בגוף?

כשאומרים שחיסון הגרדסיל בטוח ביותר לשימוש למה מתכוונים?

מדוע חיסונים נגד מחלות ילדות עלולים להגדיל את הסיכון הטמון במחלות אלה?

איזה אלטרנטיבות קיימות לחיסונים ומה היתרונות שלהם?

כל זאת ועוד בספרה המצוין של ד"ר טטיאנה אובוקאניץ'. לרכישת הספר לחץ כאן.

חיזרו למחלות הילדות!

בפורום "חיסונים – בחירה מושכלת"  בפייסבוק מתנהלים דיונים רבים על הבטיחות היעילות והיבטים injectionנוספים של החיסונים.
חוה בת חיים – הגיבה לאחד השירשורים תגובה שמצאתי לנכון להביא, וחוה היתה נדיבה כדי לתרום לבלוג:
"יש  שני היבטים מרכזיים לפסילת החיסונים : ההיבט הראשון חשוב יותר מהשני והוא שעל ידי החיסונים גוזלים מהאדם את מחלות הילדוּת ! משבשים מנגנון חיסוני איבולוציוני . תחשבו פעם איך קרה שמחלות שהן קשות מאוד בגיל מבוגר נדחקו לגיל הרך ושם המופע שלהן קל יחסית : אדמת, חזרת , אבעבועות רוח , חצבת וכד' – אדם שקיבל אותן בילדותו מחוסן מפניהן לכל החיים . למחלות האלה יש תפקיד חיסוני גדול גם במובן הרגשי-רוחני.מכאן ברור שהחיסונים ובמיוחד בימים הראשונים של החיים ,מקלקלים מנגנון תשתיתי וגורמים נזק אקולוגי אדיר. השפעת החיסונים על המין האנושי בכללותו הרבה יותר רחבה מאשר המקרים הפרטיים הקיצוניים . ואני מתנצלת מראש , מעומק ליבי בפני הנפגעים בפועל . וזה מביא אותי להיבט השני שאני לוקחת לעצמי זכות לדבר עליו עקב מותו של אחד הילדים שלי בהיותו תינוק אחרי חיסון. זה היה לפני 40 שנה והמוּדעוּת לנזקי החיסון טרם התעוררה . אישית קלטתי זאת רק במבט לאחור אחרי הרבה שנים . אתמקד : הנזק של החיסונים הוא מעבר למקרה הפרטי .כי במהלך אותם שנים ראיתי בבירור ירידה בנורמות של בריאות כולל נורמות התנהגות . הופיעו רגישויות , אלרגיות, ליקויי למידה וכד' שאי אפשר להתעלם מהם ! והם כבר 'נורמה' ! כסבתא ל10 נכדים שלא חוסנו יש לי סטטיסטיקה פרטית (קטנה אמנם:-))אני מרשה לעצמי לומר : הפסיקו לחסן חיזרו למחלות הילדות לחיסון הטבעי ומחלות שאינן מחלות ילדוּת , אם לא עברו מן העולם חסנו בגיל תשע -עשר . תודה על ההקשבה ."

אוסיף ואומר, שהיום יש תהליך של "דמוניזציה" של מחלות הילדות. מחלות קלות שעוברות ללא סיבוכים הפכו למחלות מאיימות בשל בודדים שקיבלו אותה קשה מאוד. ראוי לעזור לכל ילד שחווה מחלה בצורה קשה, אבל שימוש בחיסונים זה כמו הפצצת שטח. בגלל ילדים ספורים שמקבלים את המחלה בצורה קשה מחסנים את כלל האוכלוסיה.
תופעות הלוואי של החיסונים אינן נאספות ואינן נבדקות במעין טמינה של ראשי הממסד הרפואי בחול. ללא בקרה אי אפשר לדעת מה התועלת והסיכון שבחיסונים.
התוקף של החיסונים איננו ברור. הממסד הרפואי עצמו טוען שהחיסונים אינם יעילים במאה אחוז. מעבר לזה יש תהליך של שחיקת התנגודת של הגוף למחלות הילדות כאשר מתחסנים בזריקה. אולם אם חולים במחלות באופן טבעי החיסון הטבעי הוא לכל החיים. פרט חשוב כשזוכרים שחלק מהמחלות עוברות בקלות בילדות ועלולות להסתבך בבגרות.

חיסון למניעת סרטן צוואר הרחם לנערים?

גרדסיללא, זו לא המצאה…  משרד הבריאות פרסם על מתן חיסון נגד נגיף הפפילומה לנערים בכיתה ח'. נגיף הפפילומה מזוהה ברפואה המערבית כגורם לסרטן  צוואר הרחם אצל נשים.

לפי ההסבר של משרד הבריאות ניתן להבין שהמטרה במתן החיסון לבנים היא מניעת התחלואה של הבנים וכתוצאה הדבקה של הבנות בנגיף שכביכול עלול לגרום לסרטן צוואר הרחם.
אם כך נשאלת השאלה מדוע לא מסתפקים בחיסון הבנות? מהפרסומים של משרד הבריאות זה כלל לא ברור….
במה יועיל החיסון לבנים? אין תשובה ממשרד הבריאות.
מה תופעות הלוואי של החיסון ובאיזה תדירות מתרחשות? אין התייחסות של משרד הבריאות…
מה יעילות החיסון? שוב אין התייחסות של משרד הבריאות.

בשורה התחתונה כלל לא ברור למה משרד הבריאות מכניס את החיסון (אם נוציא את הצד הכספי מהמשוואה).

מאחר ומשרד הבריאות לא נותן את התשובות יש אתרים אחרים שכן נותנים תשובות לשאלות. לפחות חלק מהתשובות ניתנו בפוסט קודם.

 

 

זהירות מחיסון נגד הפפילומה

syringeחיסון נגד נגיף הפפילומה (שיכול לגרום לסרטן צוואר הרחם), כיום מהווה חלק מחיסוני השיגרה הניתנים לנערות בכיתה ח' בבית הספר.
לפי עדות הורים ורופאים החיסון נגד נגיף הפפילומה גרם למקרים רבים של תחלואה קשה בקרב נערות ברחבי העולם.

להלן חלק מהתיאורים בעברית לגבי התחלואה שככל הנראה נגרמה עקב חיסון נגד נגיף הפפילומה:

1)תחקיר "יומן" באשר לחיסון נגד נגיףהפפילומה.

2)ד"ר דיאנה פלטשר רופאה פנימית המתמחה בבריאות האישה מעל 20 שנים – יוצאת נגד חיסון הפפילומה (באדיבות  "חיסונים בע"מ").

3)20 אמהות שביתן נפגעה מחיסון הפפילומה בחו"ל מפצירות להימנע מהחלת החיסון בישראל (באדיבות "חיסונים בע"מ").

4)מחקר בהשתתפות פרופ' יהודה שיינפלד מאונ' ת"א – חיסון הפפילומה גורם לתגובה אוטואימונית וכשל שחלתי!

5)פרופ' אליעזר שלו – יו"ר המועצה הלאומית לרפואת נשים ודיקן הפקולטה לרפואה בטכניון – מבקש להימנע ממתן החיסון כחלק מחיסוני השגרה בשל תופעות הלוואי האפשריות שלו.

מצד שני יעילותו של החיסון עומדת בספק, מכמה סיבות. ד"ר דיאן הארפר (שעמדה בראש תוכנית הבדיקה ליעילות ובטיחות החיסון במארק), טוענת שהחיסון אינו אפקטיבי כעבור 5 שנים מיום נתינתו. לפיכך מתן החיסון בגיל 13 אינה מועילה לבנות דווקא בגיל בו עניין יחסי המין רלבנטי.

מחקר אחר גילה שבגילאים 20-24 לא נצפתה ירידה בשיעור צוואר הרחם למתחסנות לעומת לא מחוסנות.

(אתר העמותה "חסון" מפנה למקורות הלרבנטיים באשר ליעילות החיסון)

לפי האמונה הרווחת בחוגי הרפואה גורם הסיכון העיקרי לסרטן צוואר הרחם הוא קיום יחסי מין בגיל מוקדם וריבוי בני זוג. לפיכך במקום לנקוט במדיניות גורפת ולחסן את כל הנערות אולי היה מקום ליחס אישי יותר, והתייעצות עם הנערות וההורים לפני מתן החיסון.

מדיניות זו של חיסון לכולן הובילה להתנגדות של המגזר הדתי, וכעת חוגים נרחבים במגזר הדתי החליטו לא לחסן את הנערות באולפנות ולדחות את המלצת משרד הבריאות משום שעניין קיום יחסי מין בגיל צעיר וריבוי בני זוג לא רלבנטי אצלהם, ומצד שני הרבנים כן ערים לסיכון שבחיסון זה.

 

המשרד האמריקאי לבקרת מחלות הסתיר נתונים תומכים בקשר בין אוטיזם לחיסון המשולש MMR

injectionפרופ' ויליאם וו. תומפסון עובד של ה-CDC (המרכז לבקרת מחלות האמריקאי)  מסר שה-CDC הסתיר נתונים המעידים על קשר ברור בין חיסון MMR לאחוזי התחלואה באוטיזם בילדים אפרו-אמריקאים. הקשר הוחבא ע"יי הכנסת קריטריון לא רלבנטי של תעודת לידה.

פרופ' תומפסון עצמו חוקר בכיר במספר מחקרים שמראים שאין קשר בין אוטיזם ל MMR. אולם כיום הוא מתנצל על מעשיו.

עדכון 28.8.2014:

פרופ' תומפסון פרסם הודעה באמצעות עורך דינו, בין היתר רשום בהודעתו:
אני מתחרט שהמחברים-השותפים ואני השמטנו מידע סטטיסטי רב-משמעות במאמר משנת 2004 שהתפרסם בכתב-העת "פדיאטריקס" [כתב-עת בהוצאת איגוד רופאי הילדים בארה"ב]. הנתונים שהושמטו הצביעו על כך שזכרים אפרו-אמריקניים שקיבלו את חיסון ה-MMR לפני גיל 36 חודשים היו בסיכון מוגבר לאוטיזם." (תרגום באדיבות חיסונים בע"מ)

מקורות:

http://healthimpactnews.com/2014/cdc-whistleblower-cdc-covered-up-mmr-vaccine-link-to-autism-in-african-american-boys/

http://healthimpactnews.com/2014/cdc-whistleblower-comes-forward-admits-coverup-on-vaccine-link-to-autism/

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10635985_810056329016762_2304792390474031068_n.png?oh=e0d5b425cb2da5b059412bee5035a6a5&oe=5479D173

לתשומת לב המתחסנים נגד שפעת

חיסוני שפעת מסוג Fluad and Begripal של חברת נוברטיס (Novartis AG) הושעו באיטליה,קנדה, שוייץ, אוסטריה, וגרמניה, צרפת וספרד בסוף אוקטובר, משום שנמצאו בהם חלקיקים לבנים. מדובר על מאות אלפי מנות חיסון (488000 באיטליה לבדה).

ב-31 באוקטובר הוסרה ההשעיה בשוויץ וקנדה, אולם לא במדינות האחרות, בהם כנראה שההשעיה עדיין בתוקף.

לפי המסמך הבא של משרד הבריאות, בארץ משתמשים בחיסוני שפעת מסוג Agrippal ו- Fluvirin של נוברטיס. אולם לפי עיתון הטלגרף גם בתרכיב Agrippal קיימים סימני שאלה מאחר ושלטונות בריטניה החזירו שתי אצוות של תכשיר החיסון מסוג זה (ב-31 באוק' השנה) לאחר שגם בהם נתגלו חלקיקים.

 

מקורות:

http://www.pakalertpress.com/2012/10/30/italy-and-switzerland-ban-novartis-flu-vaccines/

http://www.doctorslounge.com/index.php/news/hd/33220

http://www.reuters.com/article/2012/10/31/us-novartis-flu-idUSBRE89U13O20121031

http://www.theaustralian.com.au/news/breaking-news/switzerland-lifts-novartis-flu-vaccine-ban/story-fn3dxix6-1226507933853

הרפואה האורתומולקולרית – ד"ר קלנר

ד"ר פרדריק רוברט קלנר

מהי הרפואה האורתומלקולרית – הרפואה האורתומולקולרית דוגלת באיזון הגוף. השלמת חוסרים בעזרת ויטמינים, מינרלים, ומרכיבי מזון שמהווים חלק רגיל מהמזון של הגוף. הרפואה הזו פועלת בדר"כ בשיטות שונות מהרפואה האלופטית שיש במערכת הרגילה. הרפואה האלופטית דוגלת פעמים רבות בשינוי המטבוליזם של הגוף ע"י שימוש ברעלים. הרעלים אמורים להביא לריפוי ע"י דיכוי תהליכים שיצאו מכלל שליטה.

ההבדל הוא מהותי, למעשה הרפואה האורתומולקולרית מנסה לסייע לגוף עצמו להחזיר את האיזון, והרפואה האלופטית מנסה "לאנוס" אותו לאיזון. אולם תהליך ריפוי כוחני יכול להוביל לאיזון במדד אחד, בעוד שמספר מדדים אחרים יוצאים מאיזון.

ד"ר פרדריק רוברט קלנר הוא דוגמא לאומץ. הוא גילה שויטמין C במינונים שנחשבים למינוני ענק בעל השפעה מרפאת כמעט לכל בעיה, הצטננויות, שפעות, גידולים סרטניים, כולסטרול גבוה, מחלות בקטריוליות וויראליות, הרעלת מתכות כבדות, מיתון תסמיני העישון, מחלות ניווניות כגון טרשת נפוצה.

ד"ר קלנר ייחס את התפשטות הלוקמיה בארה"ב לחיסונים מזוהמים ואמר:

"Many here voice a silent view that the Salk and Sabin Polio Vaccines, being made from monkey kidney tissue, has been directly responsible for the major increase in leukaemia in this country."

 

מה הורג אותנו – פרק 1 חיסונים

אורנה בן-דור בעבודת תחקיר אמיצה ומקיפה מציגה בפרק הראשון בסדרה "מה הורג אותנו" את החיסונים.

בין היתר מסופר על חיסון השפעת מימנו נפטרו 3 מבוגרים שקיבלו את החיסון באותה מרפאה באותו יום וחדר. כעבור יומיים שר הבריאות יצא בהצהרה חד-משמעית שהחיסון בטוח לגמרי לשימוש. לעומת זאת המנכ"לית הרשות הלאומית להסמכת מעבדות  סקרה את הנושא, והגיע למסקנה שבדיקה רצינית של העניין תארך לפחות שבועיים. כלומר הצהרת שר הבריאות לא היתה אמינה. בעקבות הדו"ח הזה המנהלת שכתבה את הדו"ח פוטרה ואף קיבלה איומים אנונימיים שנתיים לאחר מכן (דקה 39:30).

קודם לכן מסופר על ילד שנסוג לאוטיזם לאחר חיסון. הוריו זכו להתעלמות של הממסד. אולם הם הצליחו לבדם, למצוא פרוטוקול ריפוי, ושיפרו מאוד את מצבו של בנם בשיטות אלטרנטיביות. הם זכו ליחס מתעלם ומעליב מהרופאים (דקה 23:18).

בנוסף, השאלה למה לא מדברים הורים רבים יותר על נסיגה של בנם לאוטיזם לאחר חיסון? מסתבר שמשרד הבריאות מפצה הורים שתובעים אותו בבית משפט. המשרד משלם כמה עשרות אלפי שקלים להורים ומגיעים לפשרה מחוץ לכתלי בית המשפט. הכסף הזה שמשלמים להורים כפיצוי, הוא כסף שלכם ושלי, גם הכסף עבור החיסונים. מיותר לציין שמשרד הבריאות לא מדווח לנו כמה  מהכסף שלנו הוא העביר להורים שבנם נפגע מחיסון.

אחת הנקודות המטרידות בתוכנית הזו – היא צונזרה בשידור החוזר.

הנה הכתובת של הפרק באתר של נענע 10 – הפרק נעלם.

למזלנו, עניין הצינזור נפוץ באינטרנט וגם באתר הפייסבוק של "חיסונים בע"מ", וארגון חיסון הצליח להעלות את הפרק באתרו. בעיני זה סרט חובה לכל הורה שעומד לחסן את ילדיו: כתובת הסרט.