ארכיון הקטגוריה: ריפוי סרטן

אפשר לרפא סרטן – היום. הסרט המלא + עברית

סרט תיעודי מתורגם לעברית שמנחה כיצד לרפא סרטן כבר עכשיו.

תורגם ע"י "היגיון טבעי"

סודות הריפוי מסרטן

ד"ר ג'והנה בודוויג מחלוצות הטיפול בסרטן.

ד"ר ג'והנה בודוויג מחלוצות הטיפול בסרטן.

הסרטן היא מחלה קשה, אחוזי ההישרדות של החולים בסרטן אינם גבוהים ברוב המקרים.

אולם כשמדברים על סרטן וריפוי חייבים להביא בחשבון את התרופה. היום (וכבר שנים רבות) התרופה המקובלת ברוב המקרים היא כימותרפיה, הקרנות וניתוחים.  במונחים של איכות חיים ואורך חיים התרופה הזו אינה עובדת, בוודאי שאינה עובדת טוב.

מי שיחקור את התרופות המקובלות היום יגלה שמעולם הם לא נבדקו באופן מדעי. מזה עשרות שנים לא בודקים את יעילות התרופות באופן השוואתי לשיטות אחרות ואפילו לא בודקים למול פאלצבו (מי מלח או גלולת סוכר). כשחוקרים אחורה את השורשים של הכימותרפיה, ההקרנות והניתוחים מגלים היסטוריה של מחקרים מפוקפקים ואמונות חסרות ביסוס.

לעומת זאת, קיימות תרופות עם אחוזי ריפוי גבוהים של 80% ומעלה, ללא תופעות לוואי או תופעות לוואי קצרות וזניחות.

כותבי האתר Cancer Tutor  עשו חריש עמוק בשיטות האלטרנטיביות לריפוי סרטן ויצרו פרוטוקולים אפקטיביים ופשוטים לריפוי סרטן. חלקן זולים מאוד.

ההבנה שאתר זה יכול לסייע לחולים רבים שנתקלים בחוסר אונים ובחוסר מידע לריפוי אמיתי של סרטן, גרמה לקבוצת מתנדבים לתרגם את האתר לעברית, ולסייע בהתאמות נדרשות לישראל כך שהאתר העברי יספק כלי מועיל לחולי הסרטן ובני משפחותיהם.

כולי תקווה שחולי סרטן ינסו את השיטות המוצעות לפני שיכנסו "למכונת הכביסה" של הכימותרפיה ההקרנות והניתוחים (להשקפתי מהמכונה הזו יוצאים אולי נקיים מסרטן, אבל במקרים רבים במצב גופני ירוד מאוד אם לא גרוע מכך).

אנשים שמעוניינים לתרום לפרוייקט מוזמנים להושיט יד לעזור בבניית האתר העברי, בתרגומים ובעריכות. האתר כולו נעשה בהתנדבות ולא מוכרים בו דבר.

דף הפייסבוק של האתר העברי:

https://www.facebook.com/notes/gidon-kenar/%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%99-%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%9D/10201868098927056

מי שמעוניין לסייע יכול גם לפנות לעורך הבלוג הזה: admin@focus-il.org

 

אישה בתהליך ריפוי מסרטן בעזרת תזונה לאחר שהפסיקה כימותרפיה

בראיון אומרת האישה ש-6 שנים לאחר שהפסיקה את הכימותרפיה היא כבר אינה חולת סרטן, והגידול מתכווץ. הרופאים קצבו לה שנתיים בלבד בעת שהודיעה להם שהיא מפסיקה את הטיפולים הכימותרפיים.

בתוכניתו של גבי גזית "רדיו ללא הפסקה" 103FM (לחצו על התמונה כדי להגיע לתוכנית):

ראיון עם אשה שנרפאה מסרטן בעזרת תזונה ושיטות אלטרנטיביות אחרי שהרופאים קצבו לה שנתיים

 

 

סרטן וביופסיה

 

biopsy

ביופסיה מהמוח באדיבות וויקיפדיה

כשמתגלה גוש\גידול בגוף, הדבר הראשון שבדרך כלל עושים הוא ביופסיה. ביופסיה היא תהליך בו לוקחים דגימה מהגידול\גוש ולאחר מכן מומחה בודק אותה, בדרך כלל כדי להחליט אם הגידול סרטני או לא.

תהליך הביופסיה נחשב לבטוח באופן יחסי ולכן הוא מבוצע פעמים רבות לאחר גילוי הגידול. אולם מרפאים אלטרנטיביים וגם לעיתים מהרפואה המערבית מטילים ספק בבטיחות של כזה הליך.
לדוגמא ד"ר הולדה קלארק, שטיפלה בחולי סרטן רבים, הגיע למסקנה שהגושים הסרטניים והטרום סרטניים הם הצטברות של חומרים מזיקים, ופתוגנים שהגוף עטף בקרום כדי להרחיק מאיברים חיוניים ולהימנע מפגיעה בתפקוד הגוף ככל הניתן. הביופסיה למעשה חודרת את הקרום, ועלולה לגרום להתפרצות של הפתוגנים והחומרים המזיקים לרקמות ולדם. לפיכך הביופסיה עלולה להאיץ ולהחמיר את המחלה באופן ניכר.
בסרטון הבא ד"ר קלארק משווה את הגידול לשקית אשפה סגורה היטב עם רעלים מסוכנים בתוך הבית. האם נפתח כזו שקית בביתנו?

גם ברפואה המערבית ניתן למצוא סימוכין לסיכונים שיש בביופסיה. למעשה התאוריה של הרפואה המערבית גורסת שהסרטן נובע מתאים סרטניים (שעברו מוטציה) ומתחלקים ללא בקרה. כלומר התפשטות של תאים אלה, במידה רבה היא התפשטות של הסרטן. כאשר מכניסים את המחט לתוך הגוש הסרטני, השליטה על זליגה של תאים מהגוש לרקמות ולדם מועטה, ולפיכך הביופסיה עלולה להאיץ את התפשטות הסרטן. התאוריה הזו מופיעה בנייר לסטודנטים לאונקולוגיה שפורסם ע"י איגוד הסרטן של אמריקה, ובית הספר לרפואה של רוצ'סטר, להלן קישור.

על כן הבטיחות של הביופסיה עומד בסימן שאלה גדול. כשבטיחות עומדת בסימן שאלה, מה עומד בצד השני של המשוואה? האם הביופסיה יכולה לעזור לנו לטפל בסרטן?

לדעת הרפואה המערבית, זו הדרך המקובלת להחליט האם להפעיל את התותחים הכבדים: ניתוחים, כימותרפיה ורדיותרפיה.

כפי ששמתם לב, הבלוג הזה נועד לספקנים. השאלה היא האם התותחים הכבדים אכן יסייעו לפתור את בעיית הסרטן. בנושא הכימותרפיה כבר הבעתי דעות שונות מהמיינסטרים בעבר, ואפשר למצוא אותן תחת התג ראלף וו. מוס. את שני הכלים האחרים – נשאיר לעתיד.

אז לפני שמבצעים ביופסיה מן הראוי לשקול את הסיכונים והתועלת שבדבר, על מנת להביא למסלול החלמה אופטימלי.

רק בריאות!

הפרוטוקול של ד"ר אברם הופר לטיפול בסרטן

vitamincד"ר אברם הופר, פסיכיאטר בהכשרתו, גילה במקרה ששני ויטמינים שהוא נותן לחולי סכיזופרניה, מועילים לחולי סרטן: ויטמין C וויטמין B3.

ד"ר אברם הופר החליט לבדוק את העניין לעומקו והחל באופן שיטתי לתת את שני הויטמינים לחולי סרטן שהגיעו אליו, מבלי להפסיק את ההקרנות, הכימותרפיה והניתוחים.

התוצאות היו מרשימות, חולים שלא התמידו בפרוטוקול שהוא הציע שרדו 5.7 חודשים בממוצע, בעוד שחולים שהתמידו בפורוטוקול שרדו מעל 70 חודשים בממוצע בעת שד"ר הופר סיכם את הנתונים. הנתונים סוכמו כעבור 12 שנים מתחילת המחקר. בעת סיכום הנתונים בקבוצת הבקרה כל החולים מתו. בקבוצה שטופלה כ-50% שרדו. יצוין שקבוצת הבקרה לא מדעית, משום שהאנשים היו בה בדר"כ נשרו מהניסוי, כלומר יתכן ורצונם לחיות היה מראש חלש יותר. עם זאת עדיין הנתונים שמציג ד"ר הופר מרשימים.

כמויות ויטמין C שנדרש לקחת גדולות- 12 גרם ביום ומעלה (בצורה הטהורה) ולהתמיד בפרוטוקול לפחות חודשיים . כמו כן כמויות ויטמין B3 ולאחר מכן הוסיף ד"ר הופר גם ויטמינים נוספים כמו סלניום (בהמשך שד"ר הופר שכלל את הפרוטוקול שלו).

הניסיון של ד"ר אברם הופר בטיפול בסרטן מסוכם בדף הבא.

עדות לטיפול מוצלח בלוקמיה מסוג מיילופיברוזיס בעזרת הפרוטוקול של ד"ר הופר – בעמוד הבא.

שיטות אלטרנטיביות נוספות לריפוי סרטן בעמ' הבא.

ד"ר דין בורק:"פלואוריד גורם ליותר מקרי מוות מסרטן, במהירות רבה יותר מכל כימיקל אחר"

ד"ר דין בורק (1904-1988), ביוכימאי ואחד מחוקרי הרפואה הידועים במאה ה-20 שרשם לזכותו גילויים רפואיים כמו הביוטין (ויטמין B-7). ד"ר בורק אף זכה במספר פרסים בינלאומיים על מחקרו פורץ הדרך (-Hillebrand Prize ב-1952, Gerhard Domagk Prize ב-1965).

ד"ר דין בורק עמד בראש מחלקת המחקר הציטוכימית ב- NCI (מחלקת מחקר של הביוכימיה בתא במכון מחקר הסרטן הלאומי בארה"ב), ועסק בחקר הסרטן שנים רבות. כלומר לפנינו אחד מהאנשים המבריקים ובעלי ידע הנרחב ביותר בתחום הסרטן ברפואה.

לאחר שד"ר בורק חקר את ההפלרה במשך מספר שנים, הוא הגיע למסקנות מזעזעות. לדבריו:"באופן מעשי, פלואוריד גורם ליותר מקרי מוות מסרטן, במהירות רבה יותר מכל כימיקל אחר."

כיצד הגיע ד"ר בורק לכאלה מסקנות מרחיקות לכת? הוא השווה את אחוזי הסרטן בעשרת הערים הגדולות בארה"ב שמפלירות את המים, לעומת אחוזי הסרטן בעשרת הערים הגדולות שאינן מפלירות את המים. התוצאה היא חד-משמעית. אחוזי הסרטן בערים המפלירות עולים בצורה דרמטית לעומת ערים שאינן מפלירות. להלן תמונה של ד"ר דין מציג את התוצאות. הקו העליון בגרף שייך לערים מפלירות, הקו התחתון שייך לערים שאינן מפלירות. ציר X הוא זמן, ציר Y הוא אחוזי התחלואה בסרטן (לחצו על התמונה לצפייה בסרטון המלא):

ד"ר בורק מראה את העלייה החדה בתחלואה בסרטן

בסרטון ד"ר בורק נראה מזועזע בעצמו מהתוצאות, והוא נקט בלשון מאוד חריפה על ההפלרה לדבריו: "זה מסתכם לכדי טבח בקנה מידה נרחב, יהיה זה פשע ציבורי להכניס פלואוריד במי-השתייה של האנשים."

ד"ר בורק חקר ופרסם את הדברים כבר לפני 40 שנים.

חזרה לישראל, 2013, עדיין אנחנו תקועים עם פרויקט עצום מימדים שעולה עשרות מיליוני שקלים מדי שנה, פרוייקט ההפלרה שמחויבת מכוחם של תקנות שאושרו בכנסת. אחת מהמדינות האחרונות בעולם שמחייבות את ההפלרה בחוק (יחד עם אירלנד וסינגפור).

אפילו בכנסת היה רוב להפסקת ההפלרה, אולם פקידים במשרד הבריאות טרפדו את הצעת החוק לביטול ההפלרה ב-2011. ראו כתבה.

עמותת "איזון חוזר" פועלת במרץ להפסקה של ההפלרה, הם אף הגישו בג"ץ, והם זקוקים לעזרתכם כדי להפסיק את האיוולת הזו. להלן דף הפייסבוק של איזון חוזר, ואתר האינטרנט.

רון נחמן נפטר.

רון נחמן שלחם באומץ בסרטן נפטר.

אני מודה לו על התקווה שנתן להרבה מאוד חולים להתמודד עם מחלת הסרטן בדרך שונה, ומקווה שעוד רבים ימצאו את הכח והתקווה לחקור בעצמם ולבחור בעצמם כיצד הם מתמודדים עם המחלה.

לכל מחלה יש מרפא!

תודה רון!

תנצב"ה.

 

רון נחמן על כימותרפיה ב"משעל חם"

רון נחמן, ייבדל לחיים ארוכים נלחם בסרטן וקיבל כימותרפיה בשני סבבים. רון נחמן מספר שהכימותרפיה זה כמו "פצצת אטום"… "אתה כמו סמרטוט".

גיא מרוז מגדיר את הכימותרפיה כ"רעל עכברים מרוכז" לאחר שהכימותרפיה הרגה את אימו לדבריו תוך 4 חודשים. ליחצו על התמונה להלן כדי לצפות בתוכנית (החלק הרלבנטי החל מדקה 21)

בתגובה פרופ' פרידמן אומר "אין ספק שהכימותרפיה מצילה חיים". אבל יש ספק. לפי מחקריו של פרופ' ראלף מוס למעשה כמעט ואין מחקרים אמינים שתומכים בכימותרפיה בסוגי הסרטן הנפוצים. ראו את שלושת הפוסטים: "כימותרפיה או כימודסטרקציה" ,"שאלת הכימותרפיה מאמר ראשון – סרטן השד", ו"שאלת הכימותרפיה מאמר שני".

לפי פרופ' ראלף מוס, הכימותרפיה היא טיפול שמעולם לא הוכח כיעיל עבור מעל 90% ממקרי הסרטן

מציעים לכם כימותרפיה? בידקו בעצמכם, בקשו את המחקרים שמראים את התועלת שבכימותרפיה לעומת קבוצה שמקבל תרופת דמה (תמיסת מי מלח או גלולת סוכר). ותראו בעצמכם שלא עושים אותם כבר עשרות שנים.

לרבים רון נחמן פתח את שער החיים… חולי סרטן שמוגדרים כסופניים כן יכולים להינצל, ולחולי סרטן בתחילת הדרך יש אופציות לא רעילות, שמחזקות את הגוף מנטרלות את הרעלים בגוף ומאפשרות הבראה, את כל השיטות הידועות לי סיכמתי בפוסט הבא: ריפוי סרטן. הצעד הראשון הוא להאמין בזה, לפחות לתת לזה צ'אנס, אם לא תלמדו תבדקו ותנסו איך תדעו? האמת שצריך אפילו פחות מזה, צריך להאמין שהמטפלים הדגולים כמו ד"ר ג'והנה בודוויג, ד"ר הולדה רגר קלארק, ד"ר פיליפ א. בינזל, האחות רנה קייס, ד"ר שרלוט גרסון, ד"ר קלי, האב רומאנו זאגו, ד"ר סימונצ'יני, אלי שטראוס, ד"ר בוב בק, ברנדון בייס, ד"ר רויאל ריימונד רייף, ריק סימפסון, ועוד רבים אחרים לא משקרים, הם הצליחו לרפא סרטן בלי כימותרפיה הקרנות וניתוחים